ست تفاله گیر و جدا کننده زرده تخم مرع 2عدد

قیمت : 30,000  تومان

خرید اینترنتی ست تفاله گیر و جدا کننده زرده تخم مرع 2عدد

اگر تا به حال برای شما پیش آمده که برای آشپزی نیاز داشته باشید که سفیده یا زرده تخم مرغ را به صورت جداگانه استفاده کنید پس حتما میدانید که چه کار سخت و طاقت فرسایی است. یا قطعا تجربه نوشیدن چای با تفاله را داشته اید که میتوان گفت آنچنان خوشایند نیست و همه ترجیح میدهیم که چای صاف و بدون تفاله بنوشیم.

در رابطه با مورد اول که دو راه دارید! یا آشپز حرفه ای شوید که بلد باشید چگونه دستی سفیده و زرده و تخم مرغ را جدا کنید و یا این که ابزار مناسب برای انجام این کار را تهیه کنید. که مطمئنا قرار نیست همگی در حد یک سرآشپز باشیم پس تنها راه باقی مانده منطقی همان تهیه ابزار مناسبش است. در مورد تفاله هم که هیچ راه دومی وجود ندارد و حتما باید تفاله گیر تهیه کنیم.

اینجا هر دوی این محصولات را با هم خدمت شما عرضه خواهیم کرد. این ست شامل یک تفاله گیر و یک جداکننده زرده تخم مرغ میشود که هر دو از لحاظ ظاهری یک طراحی بسیار زیبا و فانتزی همسان دارند که در رنگ های مختلفی که در تصویر مشاهده میکنید قابل تهیه هستند. این محصول علاوه بر طراحی زیبا از کیفیت بالایی هم برخوردار است.

طول این محصول 17/5 سانتمیتر و عرض آن در پهن ترین قسمت 6/5 سانتیمتر است. همچنین قسمت گودی که برای جدا کردن زرده و سفیده و یا تفاله گیر استفاده میشود دارای قطر 6 سانتیمتر و عمق 3/5 سانتیمتر است. جنس این کالا از مرغوب ترین نوع پلاستیک فشرده میباشد و در رنگ های آبی ، سبز ، صورتی و سفید قابل تهیه است.

قیمت 2 عدد از این محصول 30000 تومان میباشد