اکسیژن سنج Pulse Oximeter Lk88

قیمت : 190,000  تومان

خرید اینترنتی اکسیژن سنج Pulse Oximeter Lk88

این روزها و با پیشرفت تکنولوژی های سلامت محور ، دیگر نیاز نیست که برای اندازه گیری چیز های حیاتی بدن مانند قند خون ، فشار خون ، ضربان قلب و حالا اکسیژن خون حتما به پزشک مراجعه کنیم. در این صورت دیگر محدودیتی برای مطلع شدن در هر لحظه از سلامت بدن خود نداریم و در کنار آن از اتلاف میزان زیادی وقت برای مراجعه به مطب ها و درمانگاه ها میتوانیم جلوگیری کنیم.

اندازه گیری سطح اکسیژن خون در هر شرایطی ضروری بوده و میتواند به تشخیص زودهنگام بسیاری از بیماری های مربوط به قلب و عروق کمک فراوانی کند اما این روزها و با توجه پاندمی ویروس کرونا ، اندازه گیری اکسیژن خون اهمیت دو چندانی پیدا کرده است. چرا که با همین تست کوچک و در صورت دارا بودن علائم دیگر میتوان از گسترش بیماری جلوگیری کرد.

دستگاه پالس اکسیمتر یا اکسیژن سنج و نشان دهنده ضربان قلب LK88 محصولی است که مناسب برای تمامی افراد است. خصوصا در این شرایط شیوع بیماری کووید19 که مستقیما بر روی ریه و در نتیجه اکسیژن اشباع خون تاثیر دارد. این اکسیژن سنج علاوه بر با کیفیت بودن و کارکرد آسان و سریعی که دارد ، از دقت بسیار بالایی هم برخوردار است. کافیست که آن را روی نوک انگشت خود بگذارید و به آسانی طی چند ثانیه از نتیجه باخبر شوید.

ابعاد این محصول 6x3x3 سانتی متر و وزن آن هم 50 گرم میباشد که انرژی خود را از دو باتری نیم قلم میگیرد. این اکسیژن سنج دارای یک صفحه LCD سه رنگ است که بر روی آن علاوه بر سطح اکسیژن اشباع خون ، تعداد ضربان قلب در دقیقه ، میزان باتری باقی مانده و ساعت و تاریخ هم نشان میدهد. این دستگاه قابلیت سنجش ضربان قلب بازه 30 تا 250 بار در دقیقه و سنجش SPO2 یا همان اکسیژن خون از 70 تا 100 درصد را دارد. هیچ محدودیت سنی در استفاده از آن وجود ندارد و علاوه بر آن هم مردها و هم زنان میتوانند از آن استفاده کنند. اکسیژن سنج LK88 دارای خاموشی خودکار است و چند ثانیه بعد از استفاده خاموش می شود.

قیمت این محصول 190000 تومان میباشد