جاشمعی سه پایه فلزی

قیمت : 30,000  تومان

خرید اینترنتی جاشمعی سه پایه فلزی

در هر دوره زمانی یک نوع سبک طراحی و هنر به اوج محبوبیت می رسد. اما طرح هایی که در عین سادگی زیبا و جذاب هستند ، همیشه مورد استقبال بوده اند. علاوه بر این با گسترش فضای طراحی دیجیتال و دستیابی به توانایی ساخت نامحدود پیچیده ترین و حتی عجیب ترین طرح های مختلف ، ما آدم ها مطمئن تر شدیم که همچنان طرح های مینیمال بیشتر مورد پسندمان است.

در میان جاشمعی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. به این شکل که شما با یک سرچ ساده انواع و اقسام طرح های بعضا عجیب این کالا را خواهید یافت ولی همواره طرح های ساده و مینیمال پرفروش ترین مدل ها بوده اند که این نشان میدهد زیبایی در عین سادگی تا چه حدی اهمیت دارد.

این جاشمعی فلزی سه پایه با طرح خاص خود هم این موضوع را نشان میدهد. این محصول به شکل بسیار ساده ولی در عین حال جذاب با سه پایه خم شده و صفحه کاسه ای مانند ، ظاهری کلاسیک و جذاب را به خود گرفته است. تمامی این خصوصیات ظاهری و البته کیفیت بالا ، این جاشمعی را تبدیل به یک انتخاب مناسب برای دکور میز شما در منازل ، اقامتگاه ها و رستوران ها کرده است.

ابعاد این محصول 65 در 65 میلیتر میباشد و ارتفاع آن هم 7 سانتیمتر است. با توجه به طراحی صفحه قرار گیری شمع در این کالا ، هر شمعی با هر ابعادی را میتوانید بر روی آن قرار دهید. جنس این محصول از مفتول ها و صفحه فلزی با کیفیت بسیار بالا ساخته شده که با استفاده از جوش آرگون و کاملا تمیز و یکدست به هم متصل شده اند و رنگ آمیزی آن هم به صورت کوره ای صورت گرفته است. این محصول علاوه بر کاربرد به عنوان جاشمعی ، میتوان به عنوان وارمر و گرم نگهدارنده داخل پایه های قوری استفاده شود.

قیمت این محصول 28000 تومان میباشد