جاجواهری طرح درخت

قیمت : 50,000  تومان

خرید اینترنتی جاجواهری طرح درخت

همه میدانیم که داشتن جواهرات خیلی خوب است و کسی بحثی در این رابطه ندارد. ولی نگهداری از آن هم به همان اندازه سخت و پر دردسر است یا حداقل میتوان گفت که تا پیش از این بوده است. چون در حال حاضر محصولاتی وجود دارند که این کار را تا حد بسیار زیادی آسان کرده اند و نگرانی ها را از این بابت کاملا از میان برداشته اند.

تا سال های نه چندان دور ، تنها انتخابی که برای نگهداری از جواهرات وجود داشت صندوقچه های مخصوص و یا جعبه های کادویی بود. اما این لوازم هم برای نگهداری جواهرات دم دست اصلا مناسب نبودند. هم این که فضای زیادی هم اشغال میکردند و در غیر این صورت هم اگر چندتایی در یک جعبه قرار میدادید امکان آسیب دیدن جواهر و یا گره خوردن آن را بالا میبرد. از این رو جاجواهری هایی به شکل آویز ساخته شدند.

جاجواهری طرح درخت علاوه بر طرح زیبایی که دارد از کیفیت بالایی هم برخوردار است. همچنین در کنار استفاده برای آویزان کردن جواهرات با توجه به طرح زیبایی که دارد ، به عنوان یک وسیله دکوری نیز میتواند مورد استفاده قرار گیرد. این جاجواهری به دلیل طراحی درخت و داشتن شاخه های فراوان ، علاوه بر جمع و جور بودن فضای بیشتری را برای استفاده به عنوان محل نگهداری زیورآلات هم به شما ارائه میدهد.

ابعاد این محصول 11x24x14/5 سانتیمتر و وزن آن 325 گرم میباشد. این جاجواهری زیبا از جنس پلی استر و در دو رنگ و طرحی که در تصاویر میبینید ساخته شده است. به سبب طراحی منحصر به فرد و کارایی آن ، میتواند هدیه بسیار مناسبی برای بانوان باشد. این کالا با توجه به کیفیت بالا و متریال استفاده شده در ساخت کاملا قابل شستشو است.

قیمت این محصول 50000 تومان میباشد