فلاسک درب فنجانی Sport Camping

قیمت : 280,000  تومان

خرید اینترنتی فلاسک درب فنجانی Sport Camping

همراه داشتن نوشیدنی گرم و سرد در محیط های دور از خانه خصوصا در حال سفر و کمپینگ از اهمیت بالایی برخوردار است. چون در این شرایط بسیار مهم است که سطح مایعات بدن را بالا نگه داریم و دچار کم آبی و افت انرژی نشویم! این مسئله در کمپینگ و سفر به طبیعت از اهمیت بالاتری هم برخوردار است. چرا که معمولا انرژی زیادی در اینگونه فعالیت ها صرف میکنیم و به مایعات بیشتری نیاز داریم.

فلاسک های مختلفی در بازار وجود دارد که از امکانات گوناگونی بهره میبرند. به عنوان مثال مایعات گرم را تا مدت زمان مشخصی گرم ، و مایعات سرد را تا مدت مشخصی خنک نگه میدارند. بعضی از آن ها هم مثل محصولی در اینجا به شما عرضه میکنیم علاوه بر این ها طراحی شیکی دارند و با یک ظرف مثل فنجان ، نوشیدن مایعات را ساده تر میکنند.

این فلاسک در رنگ های زیبا و متوع ارائه میشود و علاوه بر آن توان بالایی هم در خنک یا گرم نگه داشتن محتویات داخلش دارد. فلاسک درب فنجانی Sport Camping در کنار طراحی زیبا و عملکرد بالاتر از انتظار در نگهداری از مایعات ، از کیفیت ساخت بالایی هم بهره میبرد که به سبب آن عمر بالا و در عین حال قیمت مناسبی هم داراست.

ابعاد این محصول 25 در 8 سانتیمتر میباشد که گنجایشی برابر با 600 میلی لیتر دارد. این فلاسک از لحاظ نگهداری مایعات با شرایط ایده آل فوق العاده است به طوری که مایعات سرد را تا 14 ساعت خنک و مابعات داغ را تا 12 ساعت گرم نگه میدارد. این قابلیت به خاطر متریال درجه یک مثل استیل ضد زنگ در داخل و بیرون و درب و لیوان از پلاستیک فشرده درجه 1 ABS و همینطور واشر سیلیکونی در دهانه اش است که برای ساخت آن استفاده شده است. این فلاسک در 4 رنگ استیل ، قرمز ، زرد و مشکی و به همراه یک فنجان قابل تهیه است.

قیمت این محصول 280000 تومان میباشد