آبمیوه گیری دستی بیتا مدل Iron

قیمت : 200,000  تومان

خرید اینترنتی آبمیوه گیری دستی بیتا مدل Iron

همه ما از مزایای آب میوه و مرکبات طبیعی برای بدن اطلاع داریم. این روزها هم میشه توی هر فروشگاهی و حتی آبمیوه فروشی ها نسبت به تهیه آبمیوه طبیعی و اصطلاحا ارگانیک اقدام کرد. اما واقعا همونطور که تبلیغ میکنند طبیعی هستش و هیچگونه مواد افزودنی نداره؟ حقیقت اینه که ما هیچوقت اینو نخواهیم دونست ولی خب بر طبق شواهد مزه آن ها که نشان دهنده طبیعی بودن نیست.

پس راه حل چیست؟ خب ما از چیزی نمیتونیم مطمئن باشیم مگر این که خودمان انجام داده باشیم و یا روند انجام کار را دیده باشیم. از این رو بهترین گزینه تهیه آبمیوه توسط خودمان و در منزل است. برای انجام این کار دستگاه های زیادی در بازار وجود دارد ولی با یک نگاه به بیشتر قیمت ها واقعا از خرید پشیمان خواهیم شد. ولی همچنین در بازار آبمیوه گیری های دستی با قیمت کاملا مناسب هم وجود دارد.

آبمیوه گیری بیتا مدل Iron هم یکی از بهترین انتخاب ها در بین آبمیوه و آب مرکبات گیری های دستی با قیمت مناسب است. این کالا در اصل برای گرفتن آب لیمو طراحی و ساخته شده ولی شما با آن میتوانید آب میوه هایی مانند پرتغال و گریپ فروت هم بگیرید و با اطمینان کامل از سلامت چیزی که مینوشید آن را نوش جان کنید.

ابعاد این محصول 26x14x15 سانتیمتر میباشد که با توجه به نوع طراحی آن و دارا بودن دسته مقاوم برای نگه داشتن موقع استفاده ، موجب خوش دست بودن این آبمیوه گیری می شود. وزن این کالا 830 گرم میباشد و از با کیفیت ترین پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است. این آبمیوه گیری دو سری جداگانه قابل تعویض هم دارد.

قیمت این محصول 200000 تومان میباشد